Nasz Facebook istagram Napisz do nas

certyfikat ekologii Na wagę kontakt Promocje Produkty ręcznie robione Produkty bezglutenowe Z gospodarstw

Manufaktura czekolady Chocolate Bush

Manufaktura czekolady Chocolate Bush

CHOCOLATEBUSH logo białe

Manufaktura czekolady Chocolate Bush powstała z miłości do czekolady i chęci stworzenia produktów łączących w sobie smak prawdziwej czekolady i naturalnych dodatków.

Proponujemy czekolady w połączeniu z polskimi i egzotycznymi owocami, chrupiącymi orzechami, ziołami oraz aromatycznymi przyprawami. Ręczne formowanie, zdobienie i pakowanie, sprawia że każda tabliczka stanowi niepowtarzalne dzieło cukiernicze

 

Doceniamy znaczenie jakości ziarna kakaowego w całokształcie produkcji czekolady. Podążając czekoladowym szlakiem starannie selekcjonujemy składniki i sprowadzamy te najwyższej jakości z różnych zakątków świata. Proces produkcji czekolady odbywa się w kameralnej pracowni. Na próżno szukać tam przemysłowego sprzętu i długiej linii produkcyjnej. Wyroby czekoladowe formowane są ręcznie w niewielkich ilościach, dzięki czemu każdy produkt jest wyjątkowy i zawsze dopracowany.

 

Do produkcji czekolad wykorzystujemy starannie dobrane, naturalne składniki, które ze względu na niski stopień przetworzenia zachowują wysoką zawartość składników odżywczych. Wykorzystywane do produkcji owoce, utrwalone metodą suszenia sublimacyjnego (liofilizacji – jednej z najdoskonalszych metod utrwalania żywności) w pełni zachowują właściwości owoców świeżych. Smak, aromat oraz cenne wartości odżywcze owoców nie ulegają zmianie.

 

Nieograniczona wyobraźnia i przywiązanie do doskonałości owocuje wyjątkowymi produktami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl